Kalendarz adwentowy jako prezent

5/5 - (2 votes)

Wybierz kalendarze adwentowe inne niż zwykle

Czas odliczania do świąt Bożego Narodzenia zbliża się wielkimi krokami. Wiele osób czeka na niego z niecierpliwością. Aby umilić sobie ten okres można codziennie zjadać na przykład małe słodycze w postaci cukierków czy czekoladek. Powstały już jednak inne pomysły na spędzenie tego czasu. Jednym z nich są kalendarze adwentowe z herbatą lub kawą. Taki wybór urozmaici i doda niepowtarzalnego smaku każdemu grudniowemu porankowi lub wieczorowi. Świetnie sprawdzi się także jako nieoczywisty prezent dla kogoś bliskiego. 

Aromatyczny kalendarz adwentowy z herbatą

Codzienne odkrywanie nowych smaków herbat z pewnością umili magiczny czas wyczekiwania na pierwszą gwiazdkę. Z propozycjami z całego świata, od Chin przez Japonię, Koreę czy Włochy po Manhattan, każdy dzień wypełni zapach z innego zakątka planety. Dwadzieścia cztery niepowtarzalne smaki sprawią, że każde kolejne okienko kalendarza adwentowego 2022 nie tylko zaskoczy, ale także otworzy nowe rejony w poznawaniu rozmaitych naparów. Osoby rozkoszujące się w nowych smakach na pewno nie będą rozczarowane z takiego prezentu.

Kawowy kalendarz adwentowy 2022

Czekanie na święta Bożego Narodzenia mogą mieć także zapach świeżo zmielonej kawy. Każdego dnia skosztowanie smaków arabici takich jak pistacja, wiśnie w rumie lub belgijskie praliny może zamienić nudną poranną kawę w podróż w nieznane, która nierzadko skończy się odkryciem nowego ulubionego smaku. Będzie to wspaniały prezent dla smakoszek i smakoszy tego czarnego napoju. Jedno okienko zawiera wystarczającą ilość ziaren do zaparzenia jednej filiżanki lub kubka.

Kalendarze adwentowe 2022 jako prezent

Mieszany kalendarz adwentowy stanowi idealną opcję dla kogoś kto lubi zarówno jeden, jak i drugi napój. Wybór dwunastu herbat i dwunastu kaw został skomponowany w specjalnym świątecznym charakterze, by dodał wyjątkowości temu magicznemu czasowi w roku. Ponadto kalendarz można zawiesić na ścianie, gdzie stanie się świąteczną dekoracją. Zapakowany w dodatkową ozdobną okładkę, ucieszy każdą obdarowaną osobę.

Sklep: https://cupandyou.pl/kalendarze-adwentowe.html