Przepisy z indyka są łatwe do przygotowania przy użyciu prostych składników

5/5 - (2 votes)

Jednym z największych problemów, z jakimi spotykają się ludzie rozpoczynający dietę, jest brak świetnych przepisów na jedzenie. Większość ludzi nie ma pojęcia, gdzie szukać, szukając świetnych przepisów. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, rozpoczynając dietę, jest uzyskanie dobrych przepisów dietetycznych. Możesz je łatwo znaleźć w Internecie. Spójrzmy prawdzie w oczy – nie ma wystarczającej ilości przepisów na dietę! Dzięki internetowi, który oferuje tak wiele możliwości i pomysłów do wyboru.

Podczas gdy każdy zaczyna z pozytywnym i perspektywicznym tonem myślenia, tylko niektórym udaje się podążać za nim do samego końca, niestety. Wiele osób zbyt szybko rezygnuje ze swoich przepisów na dietę, ponieważ albo znaleźli niewłaściwe jedzenie, albo po prostu ich nie polubiło. Wiem, kim jesteś! Możesz łatwo uniknąć tego dylematu, jeśli nauczysz się wykorzystywać przepisy dietetyczne na swoją korzyść, a nie przeciwko niemu. Podzielę się z wami kilkoma sekretnymi sztuczkami, których używam, aby pozostać na szczycie mojej piramidy żywieniowej i schudnąć dzięki zdrowemu przepisowi na jedzenie.

Musisz ustalić proces planowania, jakie produkty spożywcze będziesz łączyć. Nie ma znaczenia, czy używasz zdrowych przepisów, czy innego rodzaju diety, powinieneś stworzyć proces planowania posiłków. Najpierw usiądź i zapisz wszystko, co możesz wymyślić na temat jedzenia, które chcesz złożyć. Napisz wszystko dużym drukiem. Następnie możesz posortować papier i wyeliminować nieistotne szczegóły.

Kiedy skończysz eliminować wszystkie niepotrzebne szczegóły z diety, teraz nadszedł czas, aby zacząć wymieniać produkty spożywcze, które możesz jeść. Na przykład, jeśli tworzysz dietę, która skupia się na kurczaku jako jednym z głównych dań, powinieneś zacząć wymieniać liczbę kawałków kurczaka na posiłek. Następną rzeczą, którą musisz zrobić, to dowiedzieć się, ile kalorii zawiera każdy produkt żywnościowy. Jeśli produkt ma wysoką liczbę kalorii, prawdopodobnie nie powinieneś go uwzględniać w swoich obiadowych posiłkach. Powinieneś również zwracać uwagę na zawartość sodu, tłuszczów, węglowodanów i innych wartości odżywczych, ponieważ mogą one mieć znaczący wpływ na ilość spożywanego jedzenia. Po umieszczeniu listy produktów spożywczych, które możesz jeść, nadszedł czas, aby umieścić je w odpowiednich kategoriach.

Teraz, gdy masz już listę artykułów spożywczych, powinieneś wymienić artykuł spożywczy, który należy do tej kategorii. Na przykład, jeśli tworzysz przepis taki jak udka z kurczaka z sosem pomidorowym, powinieneś połączyć przepisy na udka z kurczaka, makaron pesto i sos pomidorowy. Wszystkie te przepisy będą zawierać udka z kurczaka, ale wszystkie będą miały różne ilości sosu pomidorowego, makaronu pesto i tak dalej.

Ostatnim etapem procesu jest dodanie prostych składników do przepisów z indyka. Niektóre przykłady to świeże zioła, ser cheddar, oliwa z oliwek i tak dalej. Dzięki temu Twoje przepisy będą bardziej aromatyczne, dodając proste składniki zamiast soli lub pieprzu. Jeśli na przykład używasz suchych maseł zamiast masła, możesz wyeliminować sól ze swoich przepisów. Celem jest dostarczenie Twojej rodzinie pysznego dania z indyka, które jest aromatyczne, bez konieczności spędzania dużej ilości czasu na przygotowaniu.
Więcej o tekście źródłowymWskaż tekst źródłowy, by wyświetlić dodatkowe informacje o tłumaczeniu
Prześlij opinię
Panele boczne